Xiaomi představilo bezdrátová sluchátka Mi TWS Basic. Zaujmou kvalitním zvukem i parádní cenou

xiaomi sluchátka

Xiaomi na dnešní konferenci představilo také bezdrátová sluchátka Mi TWS Basic. Ty překvapí podporou AAC kodeku, který dokáže přenášet vysoce kvalitní bezdrátový zvuk nebo dynamickými 14,2 mm membránami. Nechybí ani potlačení šumu a spousta dalšího. Co jsme se tedy dověděli?

Xiaomi představilo bezdrátová sluchátka Mi TWS Basic

Sluchátkům nechybí dotykové ovládání a taktéž automaticky poznají, zda je máte v uších, což pozastaví/přehraje hudbu. Pokud máte navíc telefon od Xiaomi, je jejich spárování velmi snadné. Stačí otevřít nabíjecí pouzdro a sluchátka se vám automaticky připojí k telefonu, podobně jako to je například u jablečných AirPods.

Co se týče výdrže baterie, sluchátka jako taková vydrží 5 hodin na jedno nabití. Ovšem celková životnost i s pouzdrem je parádních 20 hodin. Pouzdro se nabíjí skrz USB-C, takže můžeme snadno použít naší nabíječku od telefonu. Co je na nich extra klíčové je pak cena, která činí pro první kupce 30 EUR, tedy asi 800 korun bez daně. Poté Mi TWS Basic zdraží na 40 EUR, což je stále příjemná cena.

Jak se vám líbí nová sluchátka od Xiaomi?

Zdroj: YouTube Xiaomi

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)