TOPlist

Obří napájecí stanice Xiaomi se solárním panelem míří do Evropy

xiaomi power supply 1000

V listopadu představila společnost Xiaomi velice zajímavý produkt a to sice outdoorový napájecí zdroj Xiaomi Mijia Outdoor Power Supply 100 Pro, díky kterému můžete vydržet teoreticky i několik dní bez připojení k elektrické síti. Ten nyní míří do Evropy pod názvem Xiaomi Portable Power Station 1000 a je tedy možné, že se objeví i v České republice.

Xiaomi Portable Power Station 1000 je nekompromisní, ale zároveň také objemný zdroj, díky kterému dobijete 13x laptop, 32x dron nebo 60x fotoaparát. Pokud by vám náhodou kapacita 1022 Wh (cca. 280 000 mAh) došla rychleji, než byste čekali, můžete ji za dobít z 0 na 80 % za pouhých 50 minut, což je absurdní hodnota. Prodávat se navíc bude i se solárním panelem o výkonu 100 W. Ideální může být třeba na kempování s přáteli, jelikož podporuje nabíjení z až 11 zařízení najednou.

V Číně se prodává za cenu v přepočtu asi 21 000 korun. U nás bude pochopitelně cena ještě o něco vyšší.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Využili byste podobný zdroj?

Zdroj: vlastní

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)