Xiaomi Pad 6 je v Evropě! Mrkněte na oficiální ceny

xiaomi pad 6
  • Xiaomi Pad 6 míří oficiálně do Evropy
  • Prodej startuje už 10. července 

V květnu představila společnost Xiaomi řadu tabletů Xiaomi Pad 6, přičemž základní varianta míří do Evropy. Brzy se tedy můžeme těšit na tablet s velice zajímavým poměrem mezi cenou a výkonem.

Xiaomi Pad 6 bude v Evropě k dostání v šedé, zlaté a modré verzi, přičemž základní varianta s 6 GB RAM a 128GB úložištěm vyjde na 399 eur, což je asi 9 500 korun. Pokud byste měli zájem o 8 GB RAM, připlatíte si za ní 29 eur, nejvyšší varianta s 8 GB RAM a 256GB úložištěm se bude prodávat za 449 eur, tedy 10 700 korun. V tuto chvíli je tablet k dostání na oficiálním e-shopu Xiaomi, přičemž během několika dní by měla být k dostání i v Česku.

Xiaomi Pad 6 Review – A Premium Tablet at a Budget Price

Xiaomi Pad 6 Review - A Premium Tablet at a Budget Price

Tablet zaujme svým 11palcovým IPS LCD displejem se 120Hz obnovovací frekvencí, ale třeba také čipem Snapdragon 870. Výdrž obstarává 8840mAh baterie s podporou 33W nabíjení, systémovou nadstavbou je samozřejmě MIUI 14 s Androidem 13.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupíte si Xiaomi Pad 6?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)