Tablety Xiaomi Pad 6 se blíží. Nabídnou opět skvělý poměr cena/výkon

xiaomi pad 5

Trh s Android tablety nějakou dobu stagnoval, ovšem s příchodem zařízení jako Xiaomi Pad 5 a Xiaomi Pad 5 Pro (a samozřejmě také dalších modelů) začal zase růst. Není tedy divu, že se většina společností snaží oslovit zákazníky i v této kategorii. Budou to mít ale zase o něco těžší, jelikož právě Xiaomi chystá nástupce svých populárních tabletů.

Řada Xiaomi Pad 6 dostane hned čtyři modely

Před nějakým časem jsme vás informovali o tom, že oba tablety prošly certifikací a nyní jsme se dozvěděli další zajímavé informace. Podle nich se mají na trhu objevit čtyři různé tablety řady Xiaomi Pad 6, přičemž ten nejlevnější model by si měl zachovat čip Snapdragon 870. Vrcholná verze Pro by však měla dostat čip Snapdragon 888, tedy loňský vůbec nejvýkonnější čip pro Android zařízení.

IMPRESSIVE!! iPad Air 4 vs Xiaomi Pad 5

IMPRESSIVE!! iPad Air 4 vs Xiaomi Pad 5

Objevují se také zvěsti o tom, že jeden z tabletů bude vybaven čipem MediaTek Dimensity, což by rozhodně nebyla špatná volba. Samozřejmostí budou u všech čtyř tabletů 120Hz displeje, přičemž ty levnější zřejmě zůstanou u LCD panelu, zatímco ty dražší by teoreticky mohly dostat AMOLED.

Koupili byste si tablet od Xiaomi?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)