TOPlist

Nová venkovní kamera Xiaomi BW400 umí točit 2,5K video a nabíjí se přes solární panel

xiaomi kamera solární panel
  • Xiaomi brzy představí na globálním trhu kameru BW400
  • Ta se pyšní velkou baterií, solárním panelem či 2,5K videem
  • Nechybí certifikace IP66 nebo reproduktor s mikrofonem

Xiaomi nás zásobuje všemožnými typy techniky a poměrně dobře umí dělat i bezpečnostní kamery. Testoval jsem jich hned několik a vždy jsem si pochvaloval dostatečnou kvalitu záznamu, přehlednou aplikaci i integraci do chytré domácnosti. Nyní čínský gigant odhalil další model – Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set. Ta se pyšní několika unikátními funkcemi a zamíří i na globální trh.

Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set disponuje hned 10 000mAh baterií, kterou lze nabíjet i skrz solární panel na vrchní straně. Díky němu vydrží až 180 dní, bavíme se však o ideálních podmínkách. Samotný snímač má světelnost f/1,6, 132stupňový záběr a dokáže natáčet až 2,5K video, nechybí noční vidění či různé AI funkce, například pro rozpoznávání osob. Za zmínku rozhodně stojí také certifikace IP66.

Kamera disponuje také reproduktorem a mikrofonem, takže ji lze využít k obousměrné hlasové komunikaci. K ukládání záznamů lze využít buď cloud nebo SD kartu, navíc si rozumí i s asistenty od Googlu a Amazonu. Kamera již byla spatřena na webu Xiaomi pro globální trh, avšak cenu si zatím výrobce bohužel nechal pro sebe.

Jakou bezpečnostní kameru využíváte vy?

Zdroj: gizmochina.com, mi.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)