TOPlist

Už jste je viděli? Do Česka míří unikátní sluchátka Xiaomi, známe jejich cenu!

Xiaomi OpenWear Stereo
  • Xiaomi před pár měsíci ukázalo unikátní otevřená sluchátka
  • Mají krytí IP54, mikrofony s potlačením hluku a solidní výdrž
  • Brzy by se měla představit i v Česku. Víme, kolik budou stát

Xiaomi v dubnu uvedlo ojedinělá sluchátka s otevřenou konstrukcí, která lákají na maximální pohodlí při nošení a současně slibují kvalitní zvuk. Před více než týdnem jsme vás informovali, že dorazí na globální trh, a momentálně můžeme potvrdit jejich plánované vydání v Česku. S cenou kolem 3 tisíc Kč půjde o mimořádně zajímavý kus elektroniky.

Unikátní sluchátka od Xiaomi u nás ponesou označení Xiaomi OpenWear Stereo. Předběžně se nám je podařilo zaznamenat v katalozích několika prodejců, přičemž vše nasvědčuje tomu, že dostanou oficiální cenu 2 999 Kč. Tento údaj se sice ve finále může lehce lišit, ale rozdíl rozhodně nebude nijak dramatický. Kdy přesně budou sluchátka na pultech obchodů dostupná, bohužel nevíme.

d52d19a11bf36e5d83093e375012c173 e1720626974552

Xiaomi OpenWear Stereo se pokusí zařadit mezi známější produkty typu Bose Ultra Open Earbuds. Disponují dynamickým Hi-Res měničem o velikosti 17×12 mm, který podporuje kodek LHDC. Součástí výbavy je i 10mm měnič s cílem zabránit šíření zvuku do okolí, aby lidé ve vašem okolí neslyšeli, co přesně vám v uších hraje. Konstrukce je certifikována dle standardu IP54.

Zapomenout nesmíme na výdrž baterie. Ta v případě samotných sluchátek činí 7,5 hodiny, s plně nabitou krabičkou se však celková hodnota zvyšuje na 38,5 hodiny. Ničím nerušené volání zajišťuje dvojice mikrofonů s potlačením hluku na bázi umělé inteligence.

Xiaomi OpenWear Stereo

Z funkcí pak dále můžeme vypíchnout i dotykové ovládání nebo fakt, že můžete připojit dva páry sluchátek k jednomu Xiaomi telefonu, čímž se sdílení hudby s přáteli dostává na vyšší level. Jen je zde samozřejmě ten nepříjemný předpoklad, že Xiaomi OpenWear Stereo musí vlastnit i onen kamarád.

Xiaomi OpenWear Stereo

Xiaomi OpenWear Stereo budou k dostání ve dvou verzích, a to Cosmic Gray (černá) a Sandstone Beige (béžová).

Jakým dojmem působí Xiaomi OpenWear Stereo na vás?

Zdroje: vlastní, Xiaomi

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)