TOPlist

Skvělý zvuk a pohodlí v jednom! Unikátní otevřená sluchátka Xiaomi Open Earphones míří na globální trh

xiaomi otevřená sluchátka
  • Xiaomi představilo v dubnu svá první otevřená bezdrátová sluchátka
  • Generální ředitel společnosti oznámil, že se chystají i na globální trh
  • Nabízejí unikátní konstrukci s mnoha výhodami

Společnost Xiaomi v dubnu představila sluchátka Open Earphones, které se pyšní otevřenou konstrukcí. Tento trend nastavily letos modely Huawei FreeClip či Bose Ultra Open a v recenzích sklízí skvělá hodnocení, takže není divu, že i Xiaomi si chce ukousnout svůj podíl. Nyní tato novinka míří i na globální trhy, jak potvrdila CEO společnosti Lei Jun. Je tedy docela možné, že se jich dočkáme i v Česku.

Otevřená konstrukce umožňuje vnímat okolní zvuky, aniž byste museli sluchátka sundávat nebo používat transparentní režim. Tento typ sluchátek je vhodný pro každý tvar ucha a uživatelé si chválí i pohodlnost.

xiaomi openwear stereo lei jun tweet

Xiaomi Open Earphones se vyznačují ergonomickým designem s ušními háčky a jsou vyrobena ze slitiny niklu a titanu, takže je lze snadno ohýbat a přizpůsobit tvaru uší. Díky certifikaci IP54 odolají prachu a vodě, můžete si je tedy klidně vzít i na sportování, pár kapek potu je nerozhodí.

Xiaomi Open Earbuds Full Review: Great Quality, but NOT My Type.

Xiaomi Open Earbuds Full Review: Great Quality, but NOT My Type.

O audio zážitek se starají 17mm měniče s membránami DLC a podpora kodeků LHDC a Hi-Res audio. Pro hovory je k dispozici funkce potlačení okolního hluku a systém, který brání úniku zvuku pryč ze sluchátek.

xiaomi open earphone sluchátka tws

Xiaomi Open Earphones se pyšní výdrží 7,5 hodiny na jedno nabití, kterou lze s nabíjecím pouzdrem prodloužit až na 38,5 hodiny. Sluchátka se umí připojit ke dvěma zařízením současně a nabízí ovládání pomocí dotykových tlačítek. Dostupné budou v bílé a černé variantě.

Oficiální datum uvedení Xiaomi Open Earphones na globální trh zatím Xiaomi nezveřejnilo, stejně jako cenu. Ta ale nebude zřejmě nikterak nízká, osobně bych tipoval, že budou stát podobně jako FreeClip od Huawei, tedy okolo čtyř – pěti tisíc korun.

Jaký máte názor na sluchátka s otevřenou konstrukcí?

Zdroj: X (Lei Jun)

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)