Xiaomi představí za pár dní nový laptop a 4K televizi

xiaomi mi notebook pro 120g

Společnost Xiaomi na svém oficiálním Twitter účtu včera dvěma prospekty nalákala na brzký příchod dvou nových produktů. Počítat můžeme s tím, že se už 30. srpna představí laptop Xiaomi NoteBook Pro 120G a také televizor z řady Xiaomi Smart TV X Series.

Plakát nám nabízí poměrně detailní pohled na dosud neodhalený notebook. Těžko říct, co znamená 120G v názvu, teoreticky by ale mohlo jít o to, že bude laptop vybaven displejem se 120Hz obnovovací frekvencí. To je však pouze naše domněnka. Vzhledem k tomu, že minulý rok představila firma model Xiaomi Mi Notebook Pro s procesory Intel Core 11. generace se dá očekávat, že bude v novinkách tikat 12. řada.

Těšit se můžeme také na zmíněnou televizi Smart TV X Series, která dostane 4K rozlišení, nic jiného jsme však z plakátu nevyčetli. Jako první budou tyto produkty představeny v Indii a není jasné, zda a případně kdy se podívají i na globální trh.

Jak se těšíte na nové produkty od Xiaomi?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)