Xiaomi rozšiřuje noční a superzpomalený režim: Už se nejedná o exkluzivní funkce

xiaomi mi 8 vylepseny fotoaparat noční a superzpomalený režim

Zástupci společnosti Xiaomi oznámili na svém blogu novou aktualizaci pro prémiový model Xiaomi Mi 8. V aktualizaci se zaměřili na dvě exkluzivní funkce z telefonu Xiaomi Mi Mix 3. A to přesněji na noční a superzpomalený režim s podporou 960 FPS.

Xiaomi Mi 8 má po poslední aktualizaci vylepšenou aplikaci fotografie

Obě funkce jsme mohli vidět poprvé u Xiaomi telefonu v říjnu tohoto roku, kdy byly představeny společně s telefonem Xiaomi Mi Mix 3. Dělají přesně to, co se z jejich názvů dá odhadnout. V první řadě je to noční režim, který vylepšuje fotografie ve zhoršených světelných podmínkách. Tuto funkci jsme již otestovali a Mi Mix 3 srovnali s Huawei Mate 20 Pro a dalšími dvěma telefony.

Xiaomi Mi 8 – první pohled – SvetAndroida.cz

Xiaomi Mi 8 - první pohled - SvetAndroida.cz

Druhou funkcí je podpora super zpomaleného videa s 960 snímky za sekundu. Tuto funkci jsme poprvé mohli vidět u Sony telefonů. Postupně se ale objevuje i u jiných prémiových telefonů. U Xiaomi se oficiálně objevila u výše zmíněného Mi Mix 3. Aktualizace je již nyní dostupná na Xiaomi Mi 8 (koupit za 12 990 Kč, Heuréka) i Xiaomi Mi 8 Explorer Edition. Brzy se mělo dostat i na Mi 8 Pro. O dalších telefonech se prozatím Xiaomi nezmínilo. Na závěr své zprávy uvedla společnost ještě zajímavou informaci i počtu prodaných telefonů této řady. Xiaomi jich prodalo více než 6 milionů kusů.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Xiaomi Mi 8

Xiaomi Mi 8

1.0
  • Displej Super AMOLED, 6,21, 1080 x 2248 pixelů
  • Procesor Snapdragon 845
  • RAM 6/8 GB
  • Fotoaparát 2x 12 MP
  • Baterie 3400 mAh
  • Cena od 7 091 Kč

Těšíte se na novinky v oblasti fotoparátu pro Mi 8?

Zdroj: blog.mi.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)