Klíčový únik prozrazuje hromadu detailů o ohebném Xiaomi Mix Fold 3

xiaomi mix fold 2
  • Xiaomi MIX Fold 3 se prý představí v srpnu
  • Nabídne Leica fotoaparáty i Snapdragon 8 Gen2
  • Zdroje hovoří o exkluzivitě pro čínský trh

Společnost Xiaomi chystá další generaci svého ohebného telefonu, který by se měl dostat na trh v srpnu letošního roku a nyní o něm unikla hromada podstatných informací. Xiaomi MIX Fold 3 nabídne vylepšení hned v několika oblastech, ať se bavíme o displejích, výkonu či fotoaparátech.

Xiaomi MIX Fold 3 bude mít 6,5palcový OLED FHD+ vnější displej s průstřelem, po rozevření se můžeme těšit na 8,02palcový vnitřní skládací OLED FHD+ panel. Výkon dostane na starosti čipset Snapdragon 8 Gen2, LPDDR5 operační paměti a UFS 4.0 úložiště. Nejvyšší verze má nabídnout až 16 GB RAM a 1TB úložného prostoru.

Xiaomi MIX Fold 3

Nové ohebné Xiaomi bude vybaveno čtyřmi fotoaparáty Leica v čele s hlavním 50Mpx snímačem IMX989, 50Mpx ultraširokým fotoaparátem IMX858, 50Mpx teleobjektivem a 50Mpx periskopickým objektivem IMX858. Počítá se také s 67W kabelovým a 50W bezdrátovým nabíjením a hovoří se také o voděodolnosti. V tuto chvíli Xiaomi počítá pouze s domácím trhem, což se ale může do srpna změnit.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Měli jste někdy ohebný telefon?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)