Xiaomi chystá dva vlajkové mobily. Jeden ohebný, druhý s 200Mpx foťákem

xiaomi mix fold

Pokud byste si mysleli, že s řadou Xiaomi 12S letos čínský gigant ukončil boj o ty nejlepší Android mobily, byli byste na omylu. Brzy totiž spatří světlo světa dvojice nových telefonů. Prvním z nich bude druhá generace ohebného mobilu Xiaomi MIX Fold 2 a druhým pak Xiaomi K50S Pro, který se má pochlubit 200Mpx hlavním fotoaparátem.

Nyní byly oba dva modely certifikovány na TENAA, díky čemuž jsme se dozvěděli další podrobnosti. Ohebný Xiaomi MIX Fold 2 se pochlubí 12 GB RAM a 512GB či 1TB úložištěm. Pod kapotou mu má tikat čip Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1, podporovat má až 67W drátové nabíjení a oba dva displeje prý dostanou 120Hz obnovovací frekvenci.

Vlajkové Xiaomi K50S Pro přijde v konfiguracích 8/128 GB a 12/256 GB, přičemž bude mít stejný čip jako ohebný mobil a spekuluje se také o 200Mpx hlavním fotoaparátu od Samsungu. Ten by měla jako první představit Motorola v mobilu Edge 30 Ultra. Počítat prý můžeme také se 120W nabíjením a 5000mAh baterií.

Jak se těšíte na 200Mpx snímač u mobilů?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)