Mrkněte na oficiální unboxing Xiaomi MIX 4. Co k telefonu dostaneme?

xiaomi mix 4 unboxing video

Společnost Xiaomi představila minulý týden jeden z nejočekávanějších modelů letošního roku, Xiaomi MIX 4. Jedná se o první vlajkovou loď od čínské firmy, která se může pochlubit selfie kamerkou pod displejem. Firma nyní na YouTube vydala oficiální unboxing video, kde se dovíme co všechno k telefonu dostaneme.

Xiaomi MIX 4 unboxing video

Již na první pohled je zřejmé, že je Xioami MIX 4 zabaleno do poměrně velké krabice. Telefon pohání čipset Qualcomm Snapdragon 888 Plus a přední stranu pak pokrývá 6,67″ AMOLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí. Výdrž baterie dostal na starost 4 500mAh akumulátor, který podporuje až 120W nabíjení. A ano, tento adaptér rovněž nalezneme v balení, takže jej z 0 na 100 % v režimu Boost nabijete za až neuvěřitelných 15 minut. Spolu s ním je v balení také nabíjecí kabel.

Xiaomi Mi MIX 4 Unboxing (Official)

Xiaomi Mi MIX 4 Unboxing (Official)

Je škoda, že se firma nerozhodla k telefonu dodat třeba alespoň silikonové pouzdro nebo nějaká (klidně levnější) bezdrátová sluchátka. Jinak ale naopak oceňujeme výkonný adaptér, který si nemusíte dokupovat zvlášť.

Přemýšlíte o koupi Xiaomi MIX 4?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)