Xiaomi má nový systém MIUI pro chytré hodinky. Představení proběhne společně s Mi Watch

xiaomi miui pro chytre hodinky

Včera bylo potvrzeno, že chytré hodinky Mi Watch uvidíme oficiálně 5. listopadu společně s představením telefonu Mi CC9 Pro / Mi Note 10. Nyní jsme se dočkali i prvního videa, které je hodně překvapivé. Ukazuje totiž nový systém MIUI pro chytré hodinky.

Xiaomi přetvořilo nadstavbu MIUI do chytrých hodinek

Původně se mluvilo o tom, že Xiaomi chystá první WearOS hodinky, tedy se systémem od Googlu. Na prvním videu si můžete všimnout ale úplně nového systému, které vychází z nadstavby MIUI. Po odemknutí hodinek můžete vidět menu s aplikacemi 3×3, všimnout si můžete tmavého režimu a možnosti přehrávat videa.

Xiaomi Mi Watch Real-life Video Officially Shared

Xiaomi Mi Watch Real-life Video Officially Shared

Tím chce pravděpodobně Xiaomi ukázat, že se jedná o plnohodnotný systém, podle všeho bude podporovat i instalaci dodatečných aplikací. Pokud jde o samotný hodinky Mi Watch, tak se o výkon bude starat čipset Snapdragon Wear 3100, nebude chybět podpora GPS, NFC, Wi-Fi či Bluetooth. K dispozici má být i verze s eSIM. Cena prozatím není v tuto chvíli známá, očekává se ale, že budou dražší než doposud vydané chytré hodinky od Xiaomi.

Xiaomi MIUI For Watch

Xiaomi MIUI For Watch

Těšíte se na nový systém MIUI pro chytré hodinky?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)