Věděli jste? Xiaomi prodává (i v ČR) extra levnou “klimatizaci”. Vejde se na stůl a napájí se skrz USB-C

xiaomi klimatizace na stůl
  • Xiaomi Microhoo Personal Mini Air Conditioning Fan je kompaktní klimatizace
  • Má dotykový displej, skrz který si vybíráte režimy
  • Napájení se skrz USB-C

Letní horka se neúprosně blíží a tak může být právě teď ideální čas na nákup nové klimatizace. Pokud za ní ale nechcete dávat hromadu peněz, nebo ji nemáte kam dát, může být zajímavou alternativou Xiaomi Microhoo Personal Mini Air Conditioning Fan. Jedná se o kompaktní klimatizaci s dotykovým displejem, kterou můžete napájet jen pomocí USB-C.

Xiaomi Microhoo Personal Mini Air Conditioning Fan je poměrně levná klimatizace, kterou můžete umístit kamkoliv a navíc ji můžete snadno přenášet. Nemusí se tedy instalovat na jedno místo trvale, namísto toho si ji sebou můžete vzít do kanceláře a odpoledne si ji klidně odvést do obýváku. Má rozměry 196 x 178 x 182 mm a vejde se třeba i na pracovní stůl. Nádrž na vodu má kapacitu 100 ml a pokud přidáte led, začne se vám vzduch ve vašem okolí chladit rychleji.

Xiaomi Microhoo Mini Air Conditioner Cooler

Xiaomi Microhoo Mini Air Conditioner Cooler

Na její horní části se nachází dotykový displej, na kterém si můžete přepínat mezi různými režimy, jako například přirozený vítr, režim spánku či automatické vypnutí. Maximální výkon činí 6 W a díky USB-C konektoru ji můžete zapojit kamkoliv. Je jedno, jestli máte adaptér nebo powerbanku. V Česku je dle Heureky k sehnání od 1 482 korun.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jakou klimatizaci máte doma vy?

Zdroj: YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)