Xiaomi MiKey – chytré programovatelné tlačítko v prvním pohledu

MI-Key-1

Po vydání chytrého programovatelného tlačítka Pressy se podařilo několika výrobcům danou myšlenku zúročit ve svůj prospěch a vydat vlastní řešení, které dokonce na trh přišlo ještě dříve než Pressy. Jedním z nich je Xiaomi MiKey, které se snaží zároveň zaútočit cenou – z čínských obchodů lze tento “čudlík” objednat za cenu pod 100 Kč. Také k nám do redakce dorazil po delším putování jeden kousek Xiaomi MiKey, abychom jej pro vás mohli otestovat. Nevíte, o co se vlastně jedná? Xiaomi MiKey představuje miniaturní zařízení, které se zasune do zdířky pro sluchátka a vytvoří další hardwarové tlačítko. Díky speciální aplikaci lze na tlačítko nastavit více volitelných úkonů – na dvě stisknutí například rozsvítit přisvětlovací LED diodu, na tři stisknutí vyfotit obrazovku a další. V prvním pohledu jsme se pro vás pokusili Xiaomi MiKey trochu přiblížit a ukázat si, jak to vlastně celé funguje.

MI-Key-1

Xiaomi MiKey

Xiaomi MiKey – první pohled

Xiaomi MiKey - první pohled

Xiaomi MiKey – konkurence pro Pressy

Můžete se také těšit na plnohodnotnou recenzi, kterou pro vás připravujeme. Mezi tím v redakci testujeme také přímou konkurenci v podobě oficiálního zařízení Pressy. První pohled pro vás připravil Tomáš Očadlý.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)