Nová lednička od Xiaomi láká především na nízkou cenu

xiaomi lednička

Společnost Xiaomi se zabývá výrobou všemožných produktů a pravidelně vám každou neděli přinášíme tipy na ty nejzajímavější věci. Mezi ně patří dokonce i ledničky a nová MIJIA Three-door Refrigerator 213L zaujme především nízkou cenou.

Xiaomi MIJIA Three-door Refrigerator 213L zamíří do prodeje už 28. února a to za cenu 1099 juanů, což je v přepočtu asi 3 500 korun bez daně. Zatím ale není jasné, zda produkt zamíří i mimo domovský trh. Jak již název říká, kapacita ledničky činí až 213 litrů, což dle firmy stačí k uskladnění potravin na jeden týden. Chladící prostor lze nastavit v sedmi různých úrovních podle toho, co v něm zrovna máte.

Co se týče rozměrů, ty činí 180,8 x 52,4 x 58,2 (výška, šířka, hloubka) a nechybí studené LED světlo, což je snad úplnou samozřejmostí. Xiaomi se nechalo rovněž slyšet, že má lednička snadno odnímatelné těsnění u dveří, díky kterému se bude snadněji čistit. Ideální je pro domácnost s jedním či dvěma členy.

Tip: Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si ledničku od Xiaomi?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)