Xiaomi představilo další chytrý robotický vysavač. Umí i vytírat

xiaomi vysavač

Společnost Xiaomi včera představila v Číně nový robotický vysavač Mijia Sweeping Robot 2S, který se může pochlubit nízkou cenou, mopováním, a také solidním sacím výkonem. V tuto chvíli je k dispozici pouze v domovské zemi, avšak není vyloučeno, že se objeví třeba na Aliexpressu a budeme si jej moci objednat i do Evropy.

Xiaomi Mijia Sweeping Robot 2S disponuje sacím výkonem 4000 Pa a dokáže jak vysát, tak díky elektronické nádrži vytřít podlahu. Ta zajišťuje přesnou kontrolu spotřeby vody pro co nejefektivnější vytírání a samozřejmostí je také podpora vyhýbání se překážkám. Jinak je vysavač vybaven také klasickou laserovou navigací, která dokáže zmapovat dráhu úklidu.

Pohybuje se pomocí dvou kol a dokáže překonat překážky o výšce až 2 cm. Robota můžete samozřejmě také propojit s aplikací Mijia a vysávat na dálku, nebo měnit nejrůznější nastavení. Cena byla nastavena na 1 999 juanů, což je asi 6 500 korun.

Jaký robotický vysavač doma používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)