TOPlist

Xiaomi odhalilo nový robotický vysavač s vysokým výkonem. Kromě vysávání umí i vytírat

xiaomi robotický vysavač mijia
  • MIJIA Sweeping and Mopping Robot 2 je nový robotický vysavač od Xiaomi
  • Chlubí se vysokým výkonem až 5000 Pa
  • Kromě vysávání zvládne i vytírat

Společnost Xiaomi uvedla v Číně další robotický vysavač, tentokrát s označením MIJIA Sweeping and Mopping Robot 2. Ten umí vaší domácnost nejen vysát, ale zároveň také vytřít. Kromě vysokého výkonu nabízí také chytré funkce.

Jednou z hlavních předností nového vysavače je jeho sací výkon, který dosahuje až na 5 000 Pa. Kromě toho disponuje automatickým čistícím mechanismem, takže se o něj nemusíte téměř vůbec starat. Dokovací stanice se 4litrovou nádobou na vodu se postará zároveň i o tu špinavou, po dokončení úklidu se do ní robot vrátí, nabije se a začne s čištěním, aby byl připraven na další úklid.

Technologie UDS-laser zajistí efektivní navigování v místnostech a při kontaktu s kobercem automaticky přestane s vytíráním, takže se zbytečně nenamočí. K ovládání využijete buď aplikaci Mijia, nebo hlasového asistenta Xiao AI. V tuto chvíli je Xiaomi MIJIA Sweeping and Mopping Robot 2 k dostání v Číně za cenu 1999 juanů, což je asi 6 200 korun bez daně. Společnost nám bohužel nesdělila, zda se dostane i na ostatní trhy, ale je velká šance, že se za nějakou dobu objeví třeba na Aliexpressu.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký robotický vysavač máte doma vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)