TOPlist

Xiaomi představilo chytrou rychlovarnou konvici P1. Je levná a můžete ji ovládat přes mobilní aplikaci

xiaomi chytrá konvcie p1 crowdfunding
  • Společnost Xiaomi představila novou chytrou konvici MIJIA Smart Health Kettle P1
  • V současné době je k dispozici v rámci crowdfundingu za v přepočtu asi 570 Kč bez DPH
  • Můžete ji propojit s mobilní aplikací i ekosystémem HyperOS Connect

Společnost Xiaomi rozšiřuje svůj sortiment chytrých spotřebičů o novou multifunkční konvici MIJIA Smart Health Kettle P1. Ta navazuje na nedávno představenou Mijia Multifunctional Health Pot N1, oproti ní však nabízí větší objem nádoby. Je rovněž k dispozici za skvělou cenu, crowdfundingová kampaň na portálu Xiaomi Youpin začala 19. června a potrvá do 26. června. Během této doby je konvice dostupná za zvýhodněnou cenu 179 juanů, což je přibližně 570 Kč bez daně.

Konvice MIJIA Smart Health Kettle P1 zaujme svým designem a a dbalo se i na použití kvalitních materiálů. Má objem 1,8 litru a je vybavena nádobou z borosilikátového skla, které nepraská při změnách teploty, ale za to je poměrně těžké. Dvojité těsnění víka pak zajišťuje efektivní uchování tepelné energie. Konvice je dále vybavena topnou deskou s keramickým nepřilnavým povrchem, který usnadňuje čištění a všechny části, které přicházejí do styku s potravinami, jsou vyrobeny z materiálů splňujících „nejvyšší bezpečnostní standardy“, avšak je čínský gigant nikterak neupřesnil.

xiaomi smart konvice p1

Konvice MIJIA Smart Health Kettle P1 nabízí výkon 1 000 W a umožňuje nastavení teploty v 11 úrovních v rozmezí 40 – 90 ºC. Díky těmto možnostem je možné přesně nastavit teplotu vody pro různé druhy čajů nebo pro přípravu nápojů a pokrmů. Navíc konvice údajně dokáže udržet vodu teplou až po dobu 24 hodin.

xiaomi chytrá konvice p1

Stejně jako mnoho jiných chytrých produktů od Xiaomi, i konvici MIJIA Smart Health Kettle P1 lze ovládat prostřednictvím mobilní aplikace. V ní můžete upravit teplotu vody nebo provádět tzv. „chytré rezervace“, kdy se vám voda automaticky ohřeje ve vámi nastavenou dobu. Aplikace také nabízí přístup k až 50 chytrým receptům. Samozřejmostí je podpora ekosystému HyperOS Connect, díky němuž lze provádět různé automatizace s dalšími podporovanými produkty.

Mijia-Smart-Multifunctional-Health-Kettle-P1

Koupili byste si chytrou konvici od Xiaomi?

Zdroj: Xiaomi Youpin

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)