Tahle stanice od Xiaomi umí foukat, chladit i zvlhčovat vzduch. Propojíte ji i s mobilem

xiaomi ventilátor
  • Xiaomi představilo chytrý ventilátor
  • Umí foukat, chladit a zvlhčovat vzduch
  • K dispozici bude v přepočtu za 1 500 korun bez daně

Společnost Xiaomi představila pod značkou Youpin nový produkt, chytrý ventilátor Xiaomi MIJIA Smart Evaporative Cooling Fan. Ten se chlubí třemi různými funkcemi – foukáním, chlazením a zvlhčováním. Navíc jej můžete propojit s aplikací.

Novinka disponuje cirkulačním vodním systémem, do kterého můžete přidávat nejen vodu, ale také led a účinně tak chladit svou domácnost, kancelář, nebo jakýkoliv jiný prostor. Xiaomi dokonce zmínilo i venkovní prostory. Nádržku na vodu můžete kdykoliv vyjmout a vyčistit. Samozřejmostí je antibakteriální modul s ionty stříbrna, který slibuje 99,99% účinnost, což z něj dělá ideálního společníka pro alergiky nebo pro rodiny s dětmi. Co se týče foukání, můžete si zvolit mezi čtyřmi režimy – přímé foukání, přirozený vítr, studený vítr a režim spánku.

xiaomi chytrý ventilátor

Ventilátor se chlubí nízkou hlučností 35,1 dB, takže jej téměř neslyšíte. Propojit jej můžete také s aplikací Mijia a ovládat tak na dálku, nechybí ani podpora hlasového asistenta Xiao AI. Cenu výrobce stanovil na 489 juanů, což je asi 1 500 korun bez daně.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupili byste si na léto podobný produkt?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)