TOPlist

Chytré a snadné sušení oblečení! Xiaomi představilo užitečný produkt do domácnosti

xiaomi vysousec stropni
  • Xiaomi má v katalogu plno produktů chytré domácnosti
  • Stropní vysoušeč MIJIA je aktualizací loňského modelu
  • Současně slouží jako světlo a dá se ovládat mobilem

Čínský technologický kolos Xiaomi nevyrábí pouze chytré telefony a související zařízení. Podstatnou část jeho sortimentu tvoří i produkty do domácnosti, ať už jde o mikrovlnku, fritézu nebo třeba odžmolkovač. Teď výrobce na domácím trhu představil nový inteligentní vysoušeč oblečení.

Podobnými zařízeními se Xiaomi pochlubilo v minulosti už vícekrát, konkrétně šlo například o stropní vysoušeče řady Mijia Smart Clothes Dryer 1S. Novinka s označením Mijia Smart Clothes Dryer Pro dokáže podobně jako předchůdci nejen zbavit oblečení vlhkosti, ale také posvítit, čímž chytře řeší potenciální estetické problémy. Přece jenom, mít na stropě klasické světlo a ještě k tomu 35kilogramovou konstrukci, byť je ve složeném stavu tlustá jen 9,8 cm, nemusí vypadat zrovna dobře. Úroveň záře si lze nastavit prostřednictvím mobilní aplikace. Produkt se nicméně dodává i s klasickým dálkovým ovladačem.

Xiaomi-Mijia-Smart-Clothes-Dryer-Launch-Price-1024×536

Vysoušeč samotný nabízí 42 sušicích otvorů, díky nimž si najednou dokáže poradit s vysokým množstvím prádla. Xiaomi uvádí, že zařízení měsíčně nespotřebuje ani kilowatthodinu elektřiny, a údajně vydává hluk do 55 dB, takže nebude příliš rušit při spánku.

Xiaomi Mijia Smart Clothes Dryer Pro je momentálně ve fázi crowdfundingové kampaně a Číňany přitom vyjde na 1 199 jüanů (asi 3 900 Kč v přepočtu).

xiaomi vysousec

Namontovali byste si na strop podobnou hračku?

Zdroj: Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)