TOPlist

Xiaomi uvedlo levnou chytrou fritézu. Má objem 4,5 litru a můžete v ní dělat i jogurty

xiaomi fritéza 4,5l
  • Xiaomi uvedlo novou chytrou fritézu
  • Má dotykový displej a můžete v ní dělat i jogurty
  • Cena je nízká, avšak v tuto chvíli je dostupná pouze v Číně

Společnost Xiaomi právě představila novou chytrou fritézu, která přináší řadu vylepšení oproti svému předchůdci. Jedná se o MIJIA Smart Air Fryer 4,5L, která se může pochlubit větší nádobou, ale také hromadou funkcí.

Fritéza využívá technologii trojrozměrné cirkulace vzduchu, která zajišťuje rovnoměrný ohřev jídla. Firma tvrdí, že díky ní může fritéza odstraňovat přebytečný tuk z potravin, čímž zajistí křupavý povrch a křehkost uvnitř. Nádoba o objemu 4,5 l umožňuje smažení hromady druhů potravin, včetně pečiva, steaků nebo velké porce hranolků. Navíc fritéza umožňuje přípravu zdravého jídla pro celou rodinu bez dalších spotřebičů. Lze ji použít k rozmrazování potravin a k jejich následnému pečení.

Fritézu lze dokonce použít i pro výrobu jogurtů. Přístroj je dodáván s několika přednastavenými recepty. Brouzdat nimi můžete přímo na ní díky dotykovému displeji. V tuto chvíli je novinka k dostání pouze v Číně za cenu 249 juanů, což je asi 760 korun bez daně. Pokud se někdy objeví i u nás, bude pravděpodobně mnohem dražší.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenost s nějakou chytrou fritézou?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)