Menu

Xiaomi představilo hybridní hodinky Mijia Quartz: Klasický vzhled a chytré funkce

Xiaomi se rozrůstá takovým tempem, že už pomalu není den, kdy by se nepředstavil nějaký nový produkt. Dnes to jsou hybridní hodinky Mijia Quartz. Ty na první pohled vypadají jako klasické analogové hodinky, schovávají ale v sobě chytré funkce.

Hybridní chytré hodinky Mijia Quartz vám změří i kroky

Pokud vám vadí neustálé nabíjení chytrých hodinek, můžou být hybridní hodinky ideálním řešením. Nové hodinky od Xiaomi jsou přesnou ukázkou, nabízí klasický vzhled analogových hodinek, velkou výdrž, ale zároveň mají několik chytrých funkcí a možnost propojení s telefonem. Hodinky Mijia Quartz mají průměr 40 mm, klasické ručičky, které se automaticky mění a nastavují podle lokace.

hybridni hodinky xiaomi mijia quartz

Uprostřed si můžete všimnout menší ručičky, to je ukazatel počtu kroků. Hodinky se pomocí Bluetooth propojí s telefonem, ve speciální aplikaci pak můžete nastavit notifikace pro volání, ale také třeba budík. Hodinky jsou také vodotěsné, a to až do 30 metrů. Používá se baterie CR2430, která hlavně napájí bluetooth modul. Hodinky přichází celkem ve třech barvách, a to bílé, šedé a černé.

Posledním velkým plusem je cena těchto hybridních hodinek. V Číně stojí 349 juanů, v přepočtu tak cca 1 200 Kč. Díky tomu jsou jedny z nejlevnějších hybridních hodinek. Prodej začíná příští týden v Číně. Nemělo by to trvat dlouho a k dispozici by měly být i v Česku.

Jak se vám líbí hybridní hodinky Xiaomi Mijia Quartz?

Zdroj: gsmarena.com

 

Komentáře

Mahtiel

Mahtiel 60

13.7.2018 16:34

Manželovi jsem v akci koupila na Gearbestu podobné hodinky Lenovo, které vyšly na nějakých 500 Kč. Doufám, že jsem neprohloupila. Na netu vypadají elegantně (zrovna jsou na cestě). :)

Mahtiel

Mahtiel 60

13.7.2018 16:38

Ty hodinky Lenovo v akci bez kupónu zrovna za 27 dolarů, s kupónem vyšly na 25… Doufám, že vydrží. Ke značce Lenovo moc důvěru nemám, ale cena a design mne přesvědčily. :) https://gearbest.app.link/U9kzWQ39sO

Jirkar

Jiří Raur 5

13.7.2018 17:07

Vypadají jako opravdové hodinky, ne jako budík na řemínku. Odolnost proti vodě 30m je, podle hodinářského slovníku, jen proti dešti a stříkající vodě. Pro sprchování a mytí rukou už je potřeba 5Om a na plavání, šnorchlování 100m. Typická obchodnická klamavá taktika.

Tom_benda

Tomáš Benda 3

16.7.2018 7:52

To Mahtiel: Keď Vám hodinky prídu, prosím Vás dajte vedieť ako sa Vám páčia a ako ste spokojná. Ďakujem.

VortexZiffy

Zek 0

16.7.2018 10:31

Co jsem se tak díval na ty Leninovo hodinky, tak jsou sice velmi pěkné, avšak co jsem pochopil (a co se mi nelíbí), je to, že čas se nastavuje z telefonu (nemá automatickou detekci a korekci času dle systémového času v telefonu), čili bude s tím neskutečná drbačka mít hodinky na sekundu přesně. Je to tak?

Mahtiel

Mahtiel 60

16.7.2018 16:23

Tomáš Benda jsou určené pro manžela k narozeninám. :) Bude je mít za více jak měsíc. :)

RSS (komentáře k článku)