Chytrá myčka Xiaomi má vychytaný systém sušení a propojíte ji s mobilem

xiaomi myčka
  • Xiaomi Mijia N1 Smart Dishwasher je nová chytrá myčka
  • Má vymakaný systém sušení
  • K dostání bude v přepočtu asi za 9 500 korun bez daně

Společnost Xiaomi právě na svém domácím čínském trhu představila novou chytrou myčku na nádobí Mijia N1. Ta se může pochlubit hned několika programy i vysokou účinností, takže spotřebuje méně vody a energie. Mimo to umí nádobí také sterilizovat. Pojďme se na ní společně mrknout.

Xiaomi Mijia N1 Smart disponuje trojitým systémem sušení, který kombinuje horký vzduch, kondenzaci zbytkového tepla a dvířka. Ta patří mez nejzajímavější vlastnosti této myčky. Chytrý systém totiž myčku otevře během sušení, aby se zlepšila cirkulace vzduchu. Po dokončení cyklu se pak zavře, takže do se nemusíme bát toho, že se dovnitř dostane prach či hmyz.

Trojité rotační rameno pak dokáže současně pustit dovnitř až 44 vysokotlakých a vysokoteplotních proudů, které spolupracují s dalšími systémy a pouští je na základě kvality vody tak, aby došlo k odstranění i těch nejodolnějších mastnot. Své nádobí můžete rovněž sterilizovat, firma se chlubí až 99,999% účinností. Samozřejmě ji bude možné spárovat i s aplikací Mijia a provádět některé úkony na dálku. Po přepočtu na koruny vychází tato chytrá myčka na nějakých 9 500 korun bez daně. V tuto chvíli ale nevíme, zda bude k objednání i do Evropy.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte doma nějaké chytré produkty od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)