Xiaomi uvedlo parádní chytré osvětlení Mijia s magnety

xiaomi magnetické osvětlení mijia

Společnost Xiaomi představila novou designovou lampu MIJIA Magnetic Track Light. Novinka nepřináší jen parádní vzhled, ale také spoustu dalších chytrých vychytávek a samozřejmě ji lze ovládat i pomocí mobilního telefonu.

Jednou z nejzajímavějších vlastností nového světla MIJIA Magnetic Track Light je možnost stmívat ho až na 10 000 různých úrovních. Pokud nechcete být večer rušení silným světlem, nabízí novinka pomalé rozsvěcování a zhasínání, aby bylo světlo méně rušivé. Na výběr je od 2700 do 6000 kelvinů, pokud si rádi nastavujete i teplotu barev. Další výhodou svítidla je 5mm kolejnice, magnetická přísavka a bezpečnostní spony, takže můžete světlo okamžitě umístit téměř kamkoliv. Světla můžete samozřejmě ovládat také skrz mobilní telefon a dokonce je lze seskupit dohromady, pokud jich koupíte více, což dává prostor pro různé automatizace.

Novinka je k dispozici ve třech variantách. Jedna z nich je liniová, druhá mřížková a dokonce je k dostání i jako reflektor. Ceny se pohybují od 299 (940 korun) až po 2 371 juanů (7 500 korun) v závislosti na tom, jaký balíček si zvolíte.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nová světla Mijia?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)