Praktický kuchyňský set od Xiaomi zahrnuje váhu, časovač i vývrtku. Půjdete do něj?

xiaomi kuchyňský set
  • Xiaomi Mijia Kitchen Tool je nová sada kuchyňských doplňků
  • Zahrnuje v sobě kuchyňskou váhu, časovač a otvírák na víno
  • Vychází na 1 300 korun

Xiaomi hlavně v domovské Číně prakticky každý týden představuje nové produkty a asi je každému jasné, že nejde jen o běžného výrobce telefonů. Před nějakým časem odhalila firma kuchyňskou sadu, která zahrnuje otvírák na víno, kuchyňskou váhu a časovač a nyní ji můžete objednat i do Evropy.

Elektrický otvírák na víno je navržen tak, aby otevírání co možná nejvíce zjednodušil. Vývrtka dokáže otevřít láhev vína za pouhých šest sekund a je velmi tichá. Na jedno nabití je schopna otevřít až 170 lahví, navíc má speciální texturu, která by měla být šetrnější k pokožce a váží pouze 244 gramů.

Digitální kuchyňská váha Mijia je dalším užitečným zařízením v sadě. Má povrch z tvrzeného skla a dokáže odměřovat ingredience s odchylkou maximálně 0,1 gramu. Můžete na ní položit cokoliv do 3 kilogramů a na jedno nabití vydrží až 400 dní. Poslední novinkou je dvoustupňový časovač, který lze ovládat skrz chytrého asistenta Xiao AI. Za všechny tři doplňky si čínský gigant vyžádá 179 juanů, což je v přepočtu asi 550 korun. V tuto chvíli ji můžete koupit i na Aliexpressu za 1 300 korun.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte doma nějaké Xiaomi vychytávky?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)