TOPlist

Xiaomi Mibro Air: levné hodinky v kovovém těle s baterkou která vydrží skoro měsíc

Xiaomi Mibro Air uvedení

Xiaomi tento měsíc na trh uvede velmi atraktivní model luxusně vypadajících hodinek. Ideální vánoční dárek pro aktivního člověka, a navíc za super cenu. Jaké funkce se podařilo do těchto kulatých hodinek vměstnat?

Xiaomi uvede tyto hodinky na trh s jednou ze svých podznaček Mibro. Chytré hodinky Xiaomi Mibro Air mají uvedeny na trh už 30. listopadu. Na první pohled můžeme vidět atraktivní kovové tělo s klasickým kulatým hodinkovým designem. Kovové tělo hodinek má být odolné vůči škrábancům, takže by měly vydržet i drsnější zacházení. Hodinky také přijdou s odolností proti vodě a prachu IP68. Přesto prý nebudou Xiaomi Mibro Air určené pro použití při plavání. Kulatý displej hodinek bude mít úhlopříčku 1.28“ a prý půjde o LCD displej s vysokým rozlišením. Velké ikony mají usnadnit přehlednost a jednoduché ovládání. Bude možné změnit pozadí ciferníku a ovládací rozhraní podle vlastních preferencí.

Xiaomi Mibro Air dále nabídnou 12 sportovních režimů od běžeckého pásu, jízdy na kole až po běžnou chůzi. Samozřejmě je přítomný i senzor srdečního tepu. Baterie v hodinkách bude mít kapacitu 200mAh, což má umožnit deset dnů nepřetržitého používání nebo až 25 dnů pohotovostního režimu. Hodinky je objednat ještě před uvedením na trh v předprodeji na AliExpresu zhruba za 35 USD (800Kč).

https://www.youtube.com/watch?v=3CLl2lxP3r8

https://www.youtube.com/watch?v=ofgqaIW5Wvs&feature=emb_title

Jaké používáte chytré hodinky?

Zdroj: xiomitoday

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)