Levnější Xiaomi Mi 9 SE brzy uvidíme i v Evropě? Naznačuje to hned několik zdrojů

xiaomi mi 9 se global

Telefon Xiaomi Mi9 SE byl představen v minulém měsíci. Prozatím je dostupný pouze v Číně. Možná se to ale brzy změní a osekaná verze telefonu Mi9 se objeví i na našem trhu. Nasvědčují tomu rovnou tři různé zdroje.

Xiaomi Mi9 SE je zajímavý telefon pro ty, kteří nepotřebují extrémní výkon

První důkaz toho, že by se levnější Mi 9 mohl objevit na globálním trhu byl ten, když lidé z XDA-Developers zaznamenali model Mi 9 SE, na kterém běží globální verze nadstavby MIUI 10. Druhým důkazem má být to, že byl telefon Mi 9 SE objeven na anglických stránkách Xiaomi. Třetí potenciální důkaz je přímo od nás. Na představení Xiaomi Mi 9 (Heuréka) v Barceloně, kde jsme se nacházeli, byla rovněž vystavována levnější verze a pokud by Xiaomi neplánovalo spuštění, tak jej pravděpodobně do Barcelony nepřiveze. Levnějšího Xiaomi Mi 9 SE si můžete všimnout i na našem videu níže.

První pohled na Xiaomi Mi 9: Vynikající fotomobil s atraktivní cenou a skvělou výbavou

První pohled na Xiaomi Mi 9: Vynikající fotomobil s atraktivní cenou a skvělou výbavou

Samotné Xiaomi ještě nic nepotvrdilo. Mi 9 SE je v podstatě po designové stránce identický telefon jako dražší Mi 9, ale s tím rozdílem, že nemá Snapdragon 855, místo něj se používá čipset střední třídy Snapdragon 712, který doplňuje až 6GB RAM a 128GB vnitřní paměti. Displej má velikost 5,97 palců s FullHD+ rozlišením, nechybí čtečka otisků prstů v displeji, 3 hlavní fotoaparáty na zadní straně, 18W rychlé nabíjení.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí Xiaomi Mi 9 SE?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)