Menu

Xiaomi MI6 se představí tento měsíc, potvrdil šéf čínské společnosti

V posledních týdnech jsme měli záplavu nových vlajkových modelů. Díky tomu se trochu zapomnělo na Xiaomi MI6. Tato očekávaná vlajková loď čínské společnosti by se měla již zanedlouho představit, jak prozradil CEO Leio Jun.

Ukáže se Xiaomi MI6 již za několik dní?

Dřívější spekulace hovořily o tom, že se telefon světu ukáže již 11. dubna. Jedná se momentálně o nejpravděpodobnější datum, protože CEO Xiaomi Lei Jun, řekl v živém vysílání společnosti, že MI6 se poprvé ukáže v dubnu.

Podle posledních úniků to vypadá, že nový vlajkový model nakonec bude mít Snapdragon 835, i když to nejdříve vypadalo, že kvůli dohodě Samsungu a Qualcommu dostane „pouze“ starší Snapdragon 821. Podle uniknutých obrázků to také vypadá, že Xiaomi dostane duální fotoaparát.

Xiaomi MI6

Plus verze by měla mít 5,7“ velký displej, klasická verze pak tradičně 5,15“. Trochu podivně ale mnoho informací zatím o telefonech neuniklo. I když to může být zapříčiněno tím, že se mobilní svět zaměřoval na vlajkové modely jiných značek. To by se teď mohlo změnit.

Telefony značky Xiaomi můžete zakoupit na Beryko.cz.

Těšíte se na Xiaomi MI6? Co by telefon měl mít?

Zdroj: gizmochina.com.

 

Komentáře

Hurec

z aplikace
3.4.2017 8:05

Hlavno bude podpora EU LTE 800stovky. A kecy typu vsak staci 3G neberu …. 3G se jiz nebuduje a prestavuje ae na LTE. A to si muzu primo rict , ze staci edge a budu frajeris…

VavraCZe

vavraCZe 0

3.4.2017 8:41

-> Hurec

LTE to určitě podporovat nebude. Je to verze pro domácí trh, nikoli pro taiwan (u nás pojmenovaná jako global). Verze taiwan jsou vydány později a s jinou konfigurací, většinou levnější.

Hurec

z aplikace
3.4.2017 8:48

Ano to myslim , zda vydaji global verzi. I kdyz xiaomi ma prioritu asii takze to chapu…

Hosan77

z aplikace
3.4.2017 9:26

Prostě to bude opět pecka…

RSS (komentáře k článku)