Xiaomi Mi Watch Revolve Active jsou vylepšené levné hodinky. Co nabídnou?

nové hodinky xiaomi

Společnost Xiaomi před pár dny představila chytré hodinky Xiaomi Mi Watch Revolve Active. Jde o velice podobné hodinky jako jsou základní Xiaomi Mi Watch, ovšem nabízí některé nové funkce či více sportovních režimů. Pojďme si je tedy představit.

Chytré hodinky Xiaomi Mi Watch Revolve Active

Jak již bylo řečeno, vzhledově jsou od sebe Xiaomi Mi Watch Revolve Active a Xiaomi Mi Watch k nerozeznání. Můžeme počítat až se 117 různými sportovními režimy, měřením okysličení krve či podporu hlasové asistentky Amazon Alexa. Přední stranu tedy pokrývá 1,39″ AMOLED displej s maximálním jasem 450 nitů. Nechybí vestavěná GPS či (trochu překvapivě) podpora Apple Health. Majitelé iPhonů se tak mohou těšit na přenos svých dat právě v této aplikaci.

Kromě Apple Health podporují hodinky také aplikaci Dieta a Strava, což rovněž globální model neumožňuje. Samozřejmě můžeme počítat se dvoutýdenní výdrží baterie, vodotěsností 5 ATM nebo odolným plastovým tělem. Hodinky jsou k dispozici zatím pouze v Indii a to v přepočtu asi za 2300 korun. Zda se jich někdy dočkáme i u nás zatím záhadou.

Měli jste někdy Xiaomi hodinky? Jaké?

Zdroj: xiaomiplanets

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)