Xiaomi posílá na globální trh hodinky Mi Watch Lite. Jak je to s cenou?

Xiaomi Mi Watch Lite specifikace

Čínská společnost Xiaomi na svůj celosvětový web zařadila specifikace a promo materiály k novým chytrým hodinkám Mi Watch Lite. Do několika hodin můžeme nejspíš očekávat i jejich oficiální představení. A to včetně ceny, kterou zatím neznáme. Dá se ovšem velmi dobře odvozovat, jelikož pro nás tyto hodinky vůbec nejsou neznámé. Jde o dříve představené Redmi Watch, pouze přejmenované a vyslané na celosvětový trh. I web potvrzuje, že budou mít například 1,4″ LCD displej s rozlišením 320×320 pixelů, vlastní GPS modul a až devítidenní výdrž.

funkce

Z hlediska funkcí se můžeme i v Evropě těšit na měření tepu, analýzu spánku, dechová cvičení nebo 11 sportovních módů. Díky 5ATM odolnosti mezi nimi nechybí ani plavání. Uživatel bude mít tradičně přehled o krocích či spálených kaloriích a mezi specifikace Xiaomi Mi Watch Lite patří i sledování počtu vstávání. Nechybí přijímání notifikací, ovládání hudby v mobilu, stopky či zprávy o počasí.

Xiaomi Mi Watch Lite specifikace barvy

Maximální výdrž devět dní je při vypnuté GPS. Pokud bude určování polohy zapnuté, nejvyšší hodnota má být 10 hodin. Tělo hodinek bude dostupné v bílé, černé a modré barvě. S dalšími řemínky bude základních barev pět. No a ta cena? Dost možná by mohla být pod hladinou 1300 Kč.

Chybělo by vám něco u těchto hodinek?

Zdroj: Xiaomi

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)