Redmi Watch představeny: krásné hodinky v mnoha barvách s úžasnou cenou

Redmi Watch představené

Mladá značka Redmi oficiálně uvedla svoje očekávané hodinky a zdá se, že opravdu je na co se těšit. Luxusní vzhled podobný Apple Watch, zajímavé funkce, ale přitom neuvěřitelná cena. Co všechno právě představené Redmi Watch umí a v jakých barvách se budou prodávat.

Zároveň s neméně očekávaným telefonem Redmi Note 9 uvedlo Redmi i svoje první hodinky nazvané podle očekáváni Readmi Watch. Novým hodinkám od Redmi dominuje čtvercový barevný displej s 1,4“ úhlopříčkou a slušným rozlišením 320×320 pixelů. Celý displej je překrytý 2,5D sklem. Tak výrobci obvykle označují typ skla, který je na okrajích zakulacený. Nově představené Redmi Watch budou dostupné v černé, bílé a námořnické modré. Na výběr budou silikonové pásky ve stejných barevných variantách, a navíc ještě růžová a zelená. Redmi Watch jsou také samozřejmě vybaveny běžnými senzory pro měření srdečního rytmu nebo spánku.

Firma připravila pro svoje čerstvě představené Redmi Watch přes 120 volitelných ciferníků. Hodinkám také nechybí několik sportovních režimů. Redmi Watch jsou vybaveny Bluetooth 5.0 LE, NFC a vodotěsností 50M (povrchové plavání, rybaření atd.). Při váze pouhých 35 gramů vydrží údajně Redmi Watch fungovat na baterii až 7 dnů při normálním použití a až 12 dnů v úsporném módu. Hodinky se dokážou ve svojí speciální nabíjecí kolébce nabít za 2 hodiny. Redmi Watch se mají začít prodávat na čínském trhu 1. prosince za cenu v přepočtu zhruba 990Kč. Mezinárodní dostupnost a cena zatím nebyla oznámena.

Xiaomi Redmi Watch Trailer | MobileDokan

Xiaomi Redmi Watch Trailer | MobileDokan

Kolik jste maximálně ochotni utratit za chytré hodinky?

Zdroj: gsmarena

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)