Xiaomi Mi Watch dostávají první aktualizaci. Kromě oprav přichází také podpora iOS

xiaomi mi watch aktualizace podpora ios

Nedávno představené Xiaomi Mi Watch dostávají svou první aktualizaci firmwaru s mnoha významnými vylepšeními a opravami chyb. Kromě toho ale nabídnou jednu věc, kterou mnoho uživatelů nečekalo – podporu iOS. Hodinky se budou skrz jablečný systém ovládat skrz aplikaci Xiaomi Wear pro iOS.

Dle společnosti má být aktualizace OTA dostupná od 3. prosince v Číně, přičemž kromě podpory jablečného systému přibylo mnoho dalších vylepšení. Můžeme zmínit optimalizaci procesu párování, které je nyní mnohem svižnější. Někteří uživatelé si totiž stěžují na zaseknutí hodinek při jejich prvotním nastavení. Nový firmware také řeší problémy s notifikacemi, které se týkají hlavně aplikace Xiaomi Wear.

xiaomi mi watch ios

Xiaomi Mi Watch nejsou jen příjemným doplňkem k našemu telefonu, ale dokonce umožňují vytáčení a přijímání hovorů a to díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu. Dokonce lze pomocí malé klávesnice, která je součástí MIUI for Watch odpovídat na SMS zprávy. Dle prvních spekulací mají přijít hodinky do Evropy spolu s představením chystaného Xiaomi Mi 10, které se bude pravděpodobně konat na MWC 2020 v Barceloně.

Co říkáte na Xiaomi Mi Watch a podporu iOS?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)