TOPlist

Lidl nabízí výkonný Xiaomi AKU vysavač za jednu z nejlepších cen v ČR

lidl tyčový vysavač xiaomi g9

E-shop Lidl nabízí zpravidla produkty Silvercrest, Livarno a Tronic, avšak tu a tam se objeví i nějaký další výrobce, jako například Xiaomi. V tomto případě se jedná o vakuový vysavač Mi Vacuum Cleaner G9, který Lidl nabízí za jednu z nejnižích cen v ČR.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9 je výkonný přenosný vysavač disponující kartáčem 2v1. Díky devíti turbínám a sacímu výkonu až 120 W dokáže vysát prach, ale i třeba vlasy, alergeny a další nečistoty. Na výběr je zde ze tří různých režimů – Standard- Eco a Max. Na jedno nabití vydrží až 60 minut, pokud se bavíme o Eco režimu a pokud chcete, můžete si k němu dokoupit další baterie a měnit je dle libosti. V balení se nachází hromada příslušenství jako například držák na stěnu.

Vyjímatelná nádoba disponuje objemem 0,6 litru a HEPA filtrem, který je omývatelný a brání prachu a nečistotám, aby se dostaly do motoru. Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G9 váží přibližně 4,5 kilogramu a celkové rozměry činí přibližně 75 x 32 x 13,30 cm.

Cena: 3 879 Kč

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký vysavač doma používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)