Xiaomi oficiálně ukázalo Mi TV Stick. Evropská cena celkem potěší

Xiaomi Mi TV Stick dongle globální představení

Chytrý náramek Mi Band 5, elektronické koloběžky nebo třeba bezdrátová sluchátka. To jsou produkty, které dnes v rámci svého “ekosystému” celému světu představilo čínské Xiaomi. Mezi nové přístroje pro globální trh patří také očekávané televizní zařízení Xiaomi Mi TV Stick. Oficiálně jsme se tedy dozvěděli, jaké parametry i u nás tento “dongle” nabídne. Spoustu specifikací jsme znali už dřívějších úniků a také z popisků ve světových e-shopech. I tak je dobré si po dnešní prezentaci shrnout oficiální informace. A hlavně si ukázat i cenu.

Softwarovým mozkem nového zařízení bude Android 9. Hardwarové specifikace pak hovoří o 1 GB paměti RAM a 8 GB velkém úložišti. V zařízení je zabudovaný Google Asistent a také Chromecast pro přímé promítání obsahu třeba i z mobilu. Dálkový ovladač má dedikovaná tlačítka právě pro zmíněného chytrého asistenta, Netflix a Amazon Prime. Maximální rozlišení je FullHD a jsou podporovány zvukové formáty Dolby a DTS Surround. No a ta cena? V Evropě se bude Xiaomi Mi TV Stick pro globální trh prodávat za 39,99 eur, což je v přepočtu lehce přes tisíc korun. A naprosto stejně jako dáme za současně představený Mi Band 5.

Xiaomi Mi TV Stick globální představení evropská cena

Máte v plánu kupovat nový Mi TV Stick od Xiaomi?

Zdroj: YT Xiaomi

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)