TOPlist

Lidl nabízí levnou a velkou Xiaomi televizi s Android TV. Co jí říkáte?

xiaomi lidl televize android tv

Na e-shopu Lidl se tu a tam objeví nějaký Xiaomi produkt. Před nějakým časem jsme vás upozorňovali na čističku vzduchu a robotický vysavač. Nyní se do nabídky dostala také televize Xiaomi Mi TV P1E 55″, která nabízí slušný poměr mezi cenou a výkonem nebo operační systém Android TV.

Lidl e-shop nabízí Xiaomi Mi TV P1E za 11 999 Kč

Xiaomi Mi TV P1E nabízí 55palcovou obrazovku (139 cm) s rozlišením 4K. Samozřejmostí je podpora HDR či Xiaomi MEMC, která zajistí plynulejší zážitek. Televize má 60Hz obnovovací frekvenci, což není v této cenové kategorii žádné překvapení.

Systémem je pak Android TV 10, takže můžete počítat se službami jako Google Asistent nebo samozřejmě Obchod Play, díky kterému si můžete stáhnout stovky různých aplikací a nechybí ani Chromecast, který umožňuje streamování z vašeho telefonu/tabletu/notebooku právě do televize. Rozšířené aplikace jako Netflix, YouTube či Amazon Prime naleznete v televizoru již od prvního spuštění.

Xiaomi Mi Tv P1E Launched | Specs Price & More #XiaomiMITVP1E #MiTVP1E #MiTVP1EIndia #2022XIoamiMITV

Xiaomi Mi Tv P1E Launched | Specs Price & More #XiaomiMITVP1E #MiTVP1E #MiTVP1EIndia #2022XIoamiMITV

Pro klasické vysílání využijete standardy DVB-T2, DVB-C či DVB-S2. Zvukový zážitek obstarávají dva 10W reproduktory s podporou Dolby Audio. Co se týče konektorové výbavy, můžete počítat s 3x HDMI 2.0, 3x USB, Ethernet portem či optickým výstupem. V balení naleznete také praktický Bluetooth ovladač.

Cena: 11 999 Kč

Hodnocení redakce dle dostupných informací o produktu: 85 / 100 %

Jaký televizor máte doma vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)