Televizory Xiaomi Mi TV 6 dostanou 48 MPx fotoaparát a 100 W reproduktory

Televizory Xiaomi Mi TV 6 dostanou 100 W reproduktory

Řada televizorů Xiaomi Mi TV 6 bude oficiálně odhalena již 28. června, tedy v pondělí. Čínská firma však neustále láká různými propagačními plakáty na různé funkce, takže máme celkem jasnou představu o tom, co od nových televizí čekat.

Televizory Xiaomi Mi TV 6 dostanou 100 W reproduktory

Jednou z nejočekávanějších věcí má být duální fotoaparát, přičemž ten hlavní bude disponovat rozlišením 48 MPx. Další plakát prozrazuje, že se můžeme těšit na reproduktory o výkonu až 100 W, což je na poměry televizí velice dobrá hodnota. Pokud bude zvuk zároveň také kvalitní, může mnoho lidí vypustit z hlavy nutnost pořizování soundbaru. Kromě standardních modelů se má na trh dostat také Xiaomi Mi TV 6 Extreme Edition, která dostane QLED panel a má se prý vyrovnat vlajkovým televizorům od Sony.

Televizory Xiaomi Mi TV 6

Můžeme počítat také s podporou Wi-Fi 6, HDMI 2.1 či AMD FreeSync Premium. O cenách a dostupnosti zatím samozřejmě nepadlo jediné slovo.

Jak se těšíte na nové Xiaomi televize?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)