Xiaomi Mi Superbass jsou nová bezdrátová sluchátka s velkou výdrží a nízkou cenou

sluchatka xiaomi mi superbass

Xiaomi rozšiřuje nabídku bezdrátových sluchátek. Tentokrát se jedná o náhlavní sluchátka s názvem Mi Superbass. Sluchátka mají velmi přívětivou cenu i velkou výdrž na jedno nabití. Společnost udává 20 hodin přehrávání na jedno nabití.

Představení sluchátek Xiaomi Mi Superbass

Sluchátka mají dynamický měnič 40 mm, už podle názvu jde poznat, že se společnost zaměřuje hlavně na ty posluchače, kteří mají rádi pořádné basy. Propojení s telefonem probíhá pomocí Bluetooth 5, dosah je podle údajů výrobce až 10 metrů. Podporují protokoly HFP, HSPA, A2DP a AVRCP. Sluchátkám nechybí podpora hlasového asistenta.

Dvacet hodin přehrávání na jedno nabití bylo otestováno s hlasitostí 80 procent. Samotné nabíjení probíhá pomocí microUSB konektoru a trvá 2 hodiny. K dispozici jsou v černé barvě a sekundární červenou či zlatou barvou. Váží 150 gramů. To nejlepší na těchto sluchátkách je však cena, v Indii se začínají prodávat za částku 1 799 INR, v přepočtu s DPH tak cca 720 Kč.

Introducing Mi Super Bass Wireless Headphones | Xiaomi | #BreakTheWire

Introducing Mi Super Bass Wireless Headphones | Xiaomi | #BreakTheWire

Jak se vám líbí nová sluchátka Xiaomi Mi Superbass?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)