Xiaomi Mi Smart Speaker brzy dorazí do Evropy. Cena bude nízká

xiaomi reproduktor

Chytrý reproduktor Xiaomi Mi Smart Speaker byl oznámen pro indický trh v září, ovšem brzy dle všeho dorazí do Evropy. Informoval o tom německý web WinFuture. Reproduktor nabídne dobrý poměr mezi cenou a výkonem, nechybí mu podpora Google Asistenta a spousta dalších vychytávek.

Xiaomi Mi Smart Speaker brzy dorazí do Evropy

Mi Smart Speaker má dva zabudované mikrofony na horní straně, odkud přijímá povely na Google Asistenta. Na horním panelu se nachází také dotykové ovládání a LED podsvícení podporující RGB. Nechybí samozřejmě podpora Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz a Bluetooth 5.0. Dle prvních recenzí se Xiaomi podařilo vyladit zvuk, ovšem občas pokulhává v basovém podání.

Xiaomi Mi Smart Speaker brzy dorazí do Evropy

Dle zprávy z WinFuture bude reproduktor Mi Smart Speaker dostupný v Evropě za cenu 60 EUR, což je asi 1 600 korun. Oficiální oznámení má přijít někdy v listopadu, takže se dá čekat, že reproduktor dovezou aktivní e-shopy přímo k nám.

Jaký reproduktor používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)