Xiaomi odhalilo levnou bezpečnostní kameru Mi Smart Camera 2 PTZ

xioami kamera

Produkty chytré domácnosti Xiaomi hlásí dalšího člena v podobě kamery Xiaomi Mi Smart Camera 2 PTZ. Jde samozřejmě o nástupce populární kamery Mi Home Security Camera 2K, která přichází hned s několika zásadními vylepšeními.

Mi Smart Camera 2 PTZ nabízí lepší obraz než předchozí generace

Jako první můžeme určitě zmínit 4Mpx snímač se světelností f/1,4, který dokáže produkovat video o rozlišení 2560 x 1440 pixelů (tedy 2,5K). Kamera využívá tzv. PTZ (pan-tilt-zoom) mechanismus, díky kterému se může pohybovat nahoru i dolů, doleva a doprava. Lze ji otáčet tedy až o 360 stupňů horizontálně a 108 stupňů vertikálně a samozřejmostí jsou také obousměrné hlasové hovory, jelikož kamera má mikrofon i reproduktor.

Mi Smart Camera 2 PTZ

Ovládá se pomocí aplikace Mi Home, kterou si můžete stáhnout do vašeho mobilu s Androidem či iOS. A cena? Ta činí solidních 249 juanů, což je asi 860 korun bez daně. Dá se ale čekat, že se u nás bude prodávat trochu dráž.

Jakou kameru používáte vy?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)