S novou Xiaomi powerbankou nabijete rychle i notebooky. Potěší kapacita 20 000 mAh

xiaomi mi power bank 3 predstaveni

Xiaomi tvoří několik různých řad powerbank. Jedny z nejoblíbenějších patří do řady Mi Power Bank. Tentokrát se dostalo již na třetí generaci s názvem Xiaomi Mi Power Bank 3. Podporuje rychlé 45W nabíjení, takže přes USB-C dokáže nabíjet i notebooky. Pokud tedy podporují standrad USB-C PD. Potěší zároveň to, že i samotná powerbanka se dá rychle nabít. A to za 4,5 hodiny. To je hodně slušná hodnota, vzhledem k tomu, že má kapacitu 20 000 mAh.

Xiaomi Mi Powerbank 3 je výkonná powerbanka s rychlým 45W nabíjením

Má celkem dva klasické USB-A konektory s podporou 18W nabíjení a jeden USB-C, který právě podporuje rychlé nabíjení. Nechybí ani LED indikátory, abyste tak poznali, kolik ještě zbývá v powerbance energie. Po straně je také zapínací tlačítko, podobně jako u starších Xiaomi Mi Power Bank. (Heuréka)

Xiaomi-20000mAh-Mi-Power-Bank-3

Pokud samotnou powerbanku budete nabíjet přes USB-C, zabere vám nabití 4,5 hodiny. Přes klasické USB-A už ale 11 hodin. Rozměry powerbanky jsou 153.5× 73.5× 27.5 mm, takže se nejedná o žádnou malou a lehce přenosnou powerbanku. Poslední zajímavou funkcí je možnost rovnou ji nabíjet a zároveň ji mít připojenou k dalším zařízením. Z jedné zásuvky tak můžete neomezeně nabíjet další dvě zařízení. Do prodeje se dostává v Číně již příští týden za cenu 199 CNY, to je v přepočtu s DPH cca 785 Kč.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Používáte nějakou Xiaomi powerbanku? Jste s ní spokojení?

Zdroj: fonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)