Znáte Xiaomi Mi Power bank 3? Nabije i váš notebook

xiaomi mi power bank 3

Xiaomi je kromě telefonů známé svým kvalitním a levným příslušenství pro mobily. Aktuálně se dostává na trh jejich nejnovější powerbanka Xiaomi Mi Power bank 3. Mezi hlavní parametry patří obří kapacita baterie a velmi rychlé nabíjení, které zvládne nabít i váš notebook díky standartu USB-C PD.

Vysoký výkon 45W a 3 konektory

Xiaomi Mi Power bank 3 nabízí hned 3 konektory. Dva klasické USB-A pro nabíjení s výkonem až 18W5V2.4A / 9V2A / 12V1.5A a 5V3A při použití obou portů. Toto nabíjení je vhodné pro většinu telefonů značek Samsung, Xiaomi, Huawei a dalších s podporu Quick Charge 3.0. Třetím konektorem je USB-C, který nabízí výkon až 45W5V3A / 9V3A / 12V3A / 15V3A / 20V2A. Díky němu je vhodnou power bankou i pro Apple iPhone a navíc s ní můžete nabíjet notebooky Macbook Pro, Macbook Air od Apple nebo Matebook od Huawei. Mi Power Bank 3 nabízí také režim pomalého nabíjení pro nositelnou elektroniku a jiné příslušenství.

Obří kapacita 20 000mAh

Hlavní parametrem u každém power banky je její kapacita, protože nám říká, kolikrát pomocí ní nabijeme své mobilní zařízení. Mi Power bank 3 nabízí kapacitu baterií 20 000mAh (74Wh). S běžným adaptérem o výkonu 10W nabijete power banku za 11hod, pokud zvolíte adaptér o výkonu 45W, doba nabíjení se zkrátí na 4.5hod. Příjemným bonusem je možnost power banku nabíjet a zároveň s ní napájet další zařízení.

Cena a dostupnost

Mi Power bank 3 je opět velmi levná, jak je u značky Xiaomi zvykem. Aktuálně bohužel není dostupná na české trhu, naleznete ji pouze na zahraničních eshopech za cenu od 35USD neboli 800kč.

Co říkáte na novou power banku od Xiaomi?

Zdroj: xda-developers.com

Lukáš Mrkvička
O Autorovi - Lukáš Mrkvička

Velký příznivce moderních technologií, který stále skáče mezi světem Androidu a světem nakousnutého jablka. Na každém si najde něco, co se mu líbí, ale nikdy… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)