Představení Xiaomi Mi MIX 4 se blíží. Firma už se chystá na propagaci

xiaomi-mi-mix-4-weibo-nova-stranka

Už to asi nebude dlouho trvat a dočkáme se uvedení nového mobilu Xiaomi ze série Mi MIX. Jejím posledním zástupcem je ultratelefon s přídomkem “Alpha”, ale ten se masivního prodeje nikdy nedočkal a asi ani nedočká. Ve standardní číselné řadě by se tak mělo pokračovat s telefonem Xiaomi Mi MIX 4, jehož brzké uvedení teď naznačuje i nová stránka na sociální síti Weibo. Čínská firma se tak evidentně chystá na spuštění komunikační kampaně. Existence nového profilu “MIX Weibo” je ale v něčem zvláštní. Doposud totiž společnost propagovala telefony z této série pod stránkou “Xiaomi MIX”. Na té se už ale poměrně dlouho nic neobjevilo.

Xiaomi Mi MIX 4 Weibo stránka

Vtipálci žertují, že Xiaomi ztratilo k původnímu profilu přístupové údaje. Vyloučeno to samozřejmě není, ale nabízí se i jiná možnost. A to ta, že chce Xiaomi s uvedením Mi MIX 4 komunikovat na Weibo trochu jinak. Například trochu více prémiově. Dá se totiž očekávat, že nový telefon půjde ve šlépějích vlajkových Mi 10 modelů a špičková výbava bude doprovozena také o dost vyšší cenou než bylo doposud zvykem. Současně se mluví o tom, že mobil bude vyroben také ve variantě Pro. O možných parametrech Mi MIX 4 jsme už několikrát psali.

Zajímáte se o sérii Xiaomi Mi MIX?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)