Xiaomi láká na Mi MIX 4. Známe vzhled i specifikace

xiaomi mi mix 4 představení

O chystaném Xiaomi Mi MIX 4 jsme vám toho v posledních týdnech napsali opravdu hodně. Spolu s blížícím se datem vydání však uniká spousta dalších detailů a dokonce bylo zařízení spatřeno také v benchmarku Geekbench, takže známe použitý čipset.

Xiaomi láká na Mi MIX 4

Xiaomi Mi MIX 4 bude představeno již 10. srpna, spolu s tabletovou řadou Xiaomi Mi Pad 5 a společnost již oficiálně potvrdila, že telefon poběží na MIUI 12.5. Původně se očekávalo, že telefon dostane čipset Qualcomm Snapdragon 888, ovšem Geekbench tvrdí, že to bude rovnou Snapdragon 888 Plus, tedy jeho vylepšená verze. Tento konkrétní kus měl také 12 GB operační paměti RAM, ovšem k dispozici má být také verze s 8 GB RAM.

Xiaomi Mi MIX 4 plakát

Na sociální síti Weibo se objevil také plakát, který ukazuje telefon v celé své kráse. Zřejmě se tedy nedočkáme žádného zadního sekundárního displeje, jako v případě Xiaomi Mi 11 Ultra. Potvrzuje se také selfie fotoaparát pod displejem. Kromě toho má telefon podporovat technologii UWB.

Jak se na Mi MIX 4 těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)