Xiaomi Mi MIX 4 bude nakonec dodáváno s MIUI 12.5

Xiaomi Mi MIX 4 bude nakonec dodáván s MIUI 12.5

Před několika dny jsme vás informovali o tom, že očekávaná vlajková loď, Xiaomi Mi MIX 4 dorazí se systémem MIUI 13. Ten měl být původně představen spolu s novým telefonem v srpnu, ovšem dle leakera Digital Chat Station tomu bude nakonec trochu jinak.

Nové informace Xiaomi Mi MIX 4

PR manažer čínského giganta, Wang Hua sdělil, že vývojáři nový systém neustále testují. A právě skvělá odladěnost má být hlavním benefitem systému MIUI 13. Samozřejmě se můžeme těšit i na nějaké novinky. Ovšem to, aby systém běžel jako po másle je nyní pro firmu důležitější. Než tedy jej tedy Xiaomi oficiálně odhalí (a následně aktualizace vypustí mezi uživatele), nějakou chvíli to ještě určitě potrvá.

Leaker Digital Chat Station pak tvrdí, že všechny telefony, které Xiaomi v následujících týdnech představí dorazí se systémem MIUI 12.5. Rozhodně ale není třeba za to firmu nějak extra kritizovat, odklad nemá být nijak extra dlouhý.

Jakou verzi MIUI jste měli nejradši?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)