Xiaomi představilo novou verzi rychlovarné konvice Mi Kettle 1A. Cena je pouhých 260 Kč

xiaomi mi kettle 1a predstaveni

Chytrá rychlovarná konvice Xiaomi Mi Smart Kettle je poměrně oblíbená i na českém trhu. Nyní společnost představila mnohem levnější verzi Xiaomi Mi Kettle 1A. Cena za tuto novou verzi je v Číně pouhých 79 CNY, v přepočtu tak cca 260 Kč. Nižší cena byla dosažena hlavně absencí propojení s chytrým telefonem. Konvice má jinak velice podobný minimalistický design, jako předchozí verze.

Nová rychlovarná konvice Xiaomi Mi Kettle 1A zaujme nízkou cenou

Uvnitř je nerezová ocel, na povrchu je matný plast, což má výhodu v tom, že pokud se omylem někdo dotkne konvice, nespálí se. Ohřívat se dá až 1,5 litu vody, příkon je 1 800 W a podle Xiaomi potrvá ohřev 1,5 litru vody 5 minut.

Pokud jde o bezpečnost, tak má například automatické vypnutí po vroucí vodě, konvice se nedá zapnout, když chybí voda, automatické vypnutí při zvednutí konvice apod. Zapínací tlačítko je osvětleno červenou diodou, která značí, jestli je konvice právě aktivní. Pokud vás zajímají rychlovarné konvice od Xiaomi, doporučujeme naší recenzi Mi Smart Kettle.

Máte zkušenosti s konvicemi od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)