Xiaomi Mi Home Treadmill je kompaktní levný běžecký pás s chytrými funkcemi

xiaomi běžecký pás
  • Xiaomi představilo běžecký pás Mi Home
  • Můžete ho propojit s chytrou domácností
  • Pyšní se také nízkou cenou

Xiaomi se rozhodlo rozšířit svou nabídku o nový produkt, který osloví všechny fitness nadšence i začínající sportovce, konkrétně běžecký pás Mi Home Smart Treadmill, který si můžete propojit s chytrou domácností a nevypláznete za něj majlant.

Běžecký pás Mi Home přináší praktické řešení pro ty, kteří preferují běh v pohodlí domova. Jeho skladatelný design a rozměry 64×46 cm zaručí úsporu prostoru, takže se vám vejde klidně i do garsonky. Díky robustní konstrukci a nastavitelnému (až 4 %) sklonu nabízí běžecký pás realistický běžecký zážitek, který simuluje podmínky venkovního běhu. Speciální systém se sedmi vrstvami tlumí nárazy a minimalizuje namáhání kloubů.

Běžecký pás od Xiaomi je vybaven tichým motorem, který je ideální pro použití v domácím prostředí a dokáže vyvinout rychlost až 15 km/h. Jeho provozní hlučnost je přibližně 65 decibelů, což znamená, že během cvičení nebudete rušit sousedy a nijak výrazně ani další členy vaší domácnosti. Maximální zátěž pak činí 220 kilogramů. V tuto chvíli je k dostání v Číně za cenu 1 899 juanů, což je asi 6 000 korun bez daně. Mezinárodní dostupnost bohužel výrobce neupřesnil.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Máte zkušenosti s běžeckými pásy na doma?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)