Xiaomi připravuje novou aplikaci Mi Health. V mnohém připomíná Mi Fit

mi health xiaomi

Xiaomi Mi Fit je hlavní aplikace, ve které se shromažďují fitness údaje z náramků, hodinek, chytrách vah i třeba telefonů Xiaomi či Redmi. Čínská společnost avšak pracuje i na nové aplikaci s názvem Mi Health. Má toho mnoho společného s Mi Fit, k dispozici už jsou i první obrázky.

Xiaomi Mi Health může být i náhradou Mi Fit

Nová aplikace je již na internetu, nicméně pro její aktivaci musíte mít rootnutý telefon, anebo být součástí čínského beta programu od Xiaomi. I tak se ale našlo několik uživatelů, kteří ji vyzkoušeli. Díky tomu známe detaily a screenshoty.

V dostupné verzi  0.74 aplikace měří kroky, spánek, zároveň obsahuje menstruační kalendář, BMI či cíle. Největší záhadou však je to, k čemu bude aplikace sloužit. Roky dostupná aplikace Mi Fit má většinu těchto funkcí. Spekuluje se tak nad tím, že Mi Health ji v budoucnu nahradí. Je tu však také možnost, že obě aplikace budou koexistovat vedle sebe a nabídnou ve finále více odlišných prvků a jiné zaměření.

Jste spokojení s aplikaci Xiaomi Mi Fit?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)