Xiaomi Mi Electric Scooter 1S přichází do Evropy. Kolik za koloběžku zaplatíme?

Electric Scooter 1S přichází do Evropy

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S a Pro 2 přichází do Evropy. Společnost představila první jmenovaný model teprve 21. dubna, přičemž má jít o jakousi střední verzi mezi základním a Pro modelem. Dnes ráno Roland Quandt, který je známý na Twitteru pro své spolehlivé zákulisní informace sdělil, že koloběžky brzy přijdou na evropský trh.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S přichází do Evropy

Očekáváme, že cen Xiaomi Mi Electric Scooter 1S bude asi 400 EUR, tedy přibližně 11 tisíc korun bez daně. Vše nám tedy sedí i cenově, jelikož základní model stojí 360 EUR a Pro varianta pak 450 EUR. Vzhledově se od svých bratříčků téměř neliší, ovšem je zde větší výkon, nový displej či delší výdrž baterie. Maximální rychlost pak činí slušných 25 kilometrů za hodinu.

Co se týče Mi Electric Scooter Pro 2, tak o tomto modelu nemáme žádné oficiální informace. Mluví se však o zlepšení v oblasti autonomie, naopak s lepším výkonem se můžeme rozloučit. Zákon totiž omezuje rychlost právě na 25 km/h. Xiaomi jej má však oficiálně představit již velmi brzy.

Koupili byste si elektrickou koloběžku?

Zdroj: xiaomitoday.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)