Xiaomi představilo chytrou váhu Mi Body Composition Scale 2. Potěší hlavně nízkou cenou

xiaomi mi body scale 2

Xiaomi Mi Body Compositon Scale 2 je nová chytrá váha od Xiaomi. Novinek sice není mnoho, ale na druhou stranu společnost snížila cenu ještě více. V Číně se začne prodávat za cenu 99 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 410 Kč.

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 má nové funkce i nižší cenu

Po designové stránce se moc nezměnila. Stále se používá lesklá bílá barva a zaoblené rohy. Displej nejde téměř vidět, pokud je neaktivní. Cela vrchní strana je schovaná za tvrzeným sklem. Podle Xiaomi má váha odchylku maximálně 50 až 100 gramů. První novinkou je podpora Bluetooth 5.0. Díky tomu se rychleji a jednodušeji propojuje s telefonem. Zároveň nová verze Bluetooth není tak náročná na baterii.

Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 design

Další novinkou je možnost vážení malých objektů jako je třeba ovoce/zelenina či třeba balíky. Nemá ale za cíl nahradit klasickou kuchyňskou váhu. Poslední novinkou jsou senzory, které určují vaši rovnováhu. Stačí se na váhu postavit jednou nohou a chvíli počkat. Aplikace vám následně ukáže, jak je na tom vaše rovnováha.

Zůstává samozřejmě i měření svalové hmotnosti a objemu, bazálního metabolismu, hmotnosti kostí, BMI a tělesného skóre. Váha si dokáže automaticky zapamatovat 16 uživatelů. Do prodeje se dostává nejprve v Číně.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí nová chytrá váha Xiaomi Mi Body Composition Scale 2?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)